KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 14655050
nr 1465 5050
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Carborundumetsning, Signerad, numrerad 75/75, komposition, bladets mått: 56x44cm, yttermått inklusive ram: 65x53cm
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 maj 2022
kl 20:02:16
2/5 14:00:44
James Coignard
Läs mer om James Coignard